Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid sobivad igat liiki välisseinakonstruktsioonidesse

ulkoseinat_cropped.jpg

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid sobivad suurepäraselt väike- ja ridaelamute välisseina konstruktsiooni soojustuseks kõikide karkassimaterjalide puhul, näiteks puit, betoon, tellis, plokk, kergbetoon/siporex, palk ja teras. Kingspan Therma isolatsioonimaterjalide kasutamisel ei ole vaja eraldi tuule- ega aurutõkkekihte. Kingspan Therma isolatsioonimaterjalide kasutamisel saavutatakse suurepärased soojusisoleerivuse väärtused väga õhukeste isolatsioonikihtide juures. Konstruktsiooni saab kergesti tihedaks, mis on väikese soojuskao seisukohast väga tähtis omadus.

Puitkarkassiga maja isolatsiooni saab paigaldada kas karkassi vahele või selle peale. Kingspan Therma isolatsioonimaterjale kasutatakse tavaliselt ka puitkarkassiga pööninguvahelae tarindi aurutõkkekihina.

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid toimivad kergbetoonist ehk siporexist ning palkidest konstruktsioonide seespoolse soojustusena. Betoonkarkassiga majade puhul sobivad Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid nii sisekestaks kui ka mitmekihilistesse (sandwitch) elementidesse.

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid ja teraskarkass pakuvad täiesti uudseid võimalusi energiatõhusaks ehitamiseks.

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalidega saavutatakse soojustuselt tõhus, õhukindel ja niiskustehniliselt usaldusväärne välisseina konstruktsioon. Kingspan Therma isolatsioonimaterjalide heade soojusisoleerivuse omaduste tõttu saab välisseinte konstruktsiooni teha oluliselt õhema kui traditsioonilisel moel villaga soojustatud tarindid. See võimaldab kasutada kitsamaid karkasskonstruktsioone.

Kingspan Therma isolatsiooniplaatide paigaldamine on lihtne ja eksimisvõimalus on väga väike. Isolatsiooniplaadid lõigatakse paigaldusjuhendite järgi õigetesse mõõtudesse ja kinnitatakse polüuretaanvahu abil karkasskonstruktsioonide külge. Ka isolatsiooniplaatide vahele jäävad punnsulused kinnitatakse alati polüuretaanvahuga.

Tõhus ja lihtne välisseinalahendus renoveerimiseks

ulkoseinat2_cropped.jpg

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid sobivad suurepäraselt ükskõik milliste renoveeritavate hoonete välisseinte isoleerimiseks. Kingspan Therma tootevalik hõlmab sobivaid konstruktsioonilahendusi kõigiks soojustamistöödeks alates lisasoojustamisest kuni passiivenergiatarinditeni.

Lihtsaim lahendus vanade välisseinte korral on õhukese Kingspan Therma isolatsioonimaterjali kihi paigaldamine karkassi siseküljele lisasoojustuseks ning aurutõkkeks. Ulatuslikumate remonditööde korral võimaldab välisseina kogu isolatsioonikihi väljavahetamine vana hoone hõlpsat uuestisündi nüüdisaegsetele normidele vastava madalenergiamaja või koguni passiivmajana.

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalidega saavutatakse soojustuselt tõhus, õhukindel ja niiskustehniliselt usaldusväärne välisseina konstruktsioon. Tänu sellele on energiatõhus renoveerimine võimalik ka juhul, kui karkassi vahel on vähe ruumi.

Kingspan Therma isolatsiooniplaatide paigaldamine on lihtne ja eksimisvõimalus on väga väike. Isolatsiooniplaadid lõigatakse paigaldusjuhendite järgi õigetesse mõõtudesse ja kinnitatakse polüuretaanvahu abil karkasskonstruktsioonide külge. Ka isolatsiooniplaatide vahele jäävad punnsulused kinnitatakse alati polüuretaanvahuga.

Kingspan Therma detailikogust saate alla laadida välisseinte ehitusjoonised.