Kingspan Sauna-Satu on märgade ruumide isoleerimistoode number üks

saunat_cropped.jpg

Kingspan Sauna-Satu on Soome tuntuim soojustustoode, mille abil saab sauna soojusisolatsiooni teha lihtsalt, turvaliselt ja õhukese konstruktsiooniga. Põranda ja seina piiril saab veeisolatsiooni tõsta otse Sauna-Satu peale, mis võimaldab saavutada olulist töö- ja kulude kokkuhoidu.

  • Hea soojusisoleerivus ja suur veeauru takistus: 30 mm paksune Sauna-Satu plaat vastab umbes 70 mm paksusele sõrestikule toetuvale soojustusvilla konstruktsioonile.
  • Sauna rohkem ruumi: 40 mm kokkuhoid seinte paksuses tähendab tavasaunas juba 0,4 ruutmeetrit lisaruumi.
  • Turvalised konstruktsioonid: Sauna-Satu ei lase konstruktsioonidesse niiskust ja väldib sellega nende kahjustumist.
  • Lihtne paigaldada: sauna sokliplaadid saab paigaldada otse Sauna-Satu isolatsiooniplaatide pinnale ilma kallite ja aeganõudvate lisakonstruktsioonideta.
  • Sauna-Satu on pärit Soomest nagu saunakultuur isegi!

Kingspan Sauna-Satu plaadid sobivad kokku kõikvõimalike tarinditega karkassi materjalist ja ehitise vanusest sõltumata. Sauna-Satu kinnitatakse vahetult kiviseina või puitkarkassi peale. Kui vuugid on vuugivahuga täidetud ja alumiiniumteibiga kinnitatud, on tulemuseks saunatarind, mis on tõhus, toimib nõudlikumateski tingimustes tehniliselt õigesti ning paistab silma turvalisuse ja usaldusväärsuse poolest.

Lihtne, kiire ja tõendatult toimiv

saunova_nainen1_cropped.jpg

Kingspan Sauna-Satu plaate on lihtne õigesti paigaldada, need sobivad kokku kõikvõimalike tarinditega karkassi materjalist ja ehitise vanusest sõltumata. Sauna-Satu kinnitatakse vahetult kiviseina või puitkarkassi peale. Kui vuugid on vuugivahuga täidetud ja alumiiniumteibiga kinnitatud, on tulemuseks saunatarind, mis on tõhus, toimib nõudlikumateski tingimustes tehniliselt õigesti ning paistab silma turvalisuse ja usaldusväärsuse poolest.

Sauna-Satu isolatsiooniplaatide näol on tegu põhjalikult läbi uuritud tootega. Muu hulgas on kontrollitud plaadi aurukindlust, soojusisolatsioonivõimet, pikaajalist soojustaluvust, sauna soojenemiskiirust ja isolatsioonimaterjali puhtust.

Anname Sauna-Satu isolatsiooniplaatidele kümneaastase garantii.

Kingspan Sauna-Satu ja Therma isolatsioonimaterjalidele on tänu nende puhtusele antud parim ehitusmaterjalide saasteklassi märgistus M1.

Detailikogust saate alla laadida märgade ruumide ja sauna ehitusjoonised.

Sauna-Satu paigaldamine