Väike- ja ridaelamute katused ja pööninguvahelaed

ylapohjat_cropped.jpg

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid sobivad suurepäraselt puit-, betoon- ja siporex-karkassiga laekonstruktsioonide isolatsiooniks. Kingspan Therma isolatsioonimaterjalide kasutamisel ei ole vaja eraldi tuule- ega aurutõkkekihte. Kingspan isolatsioonimaterjaliga pööninguvahelae konstruktsiooni saab ehitada mitmel moel sõltuvalt objekti pööninguvahelae konstruktsioonist või katuse kujust. Puitkarkassiga katuse puhul saab isolatsiooni paigaldada kas karkassi vahele või selle peale. Kingspan Therma isolatsioonimaterjale kasutatakse tavaliselt ka puitkarkassiga pööninguvahelae tarindi aurutõkkekihina.

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid on ohutu ja kulutõhus lahendus ka betoon-, õõnespaneel-, TT-paneel- ja terasprofiilkatustel, mis on tüüpilised lauged katuselahendused.

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalide kasutamisel saavutatakse suurepärased soojusisoleerivuse väärtused väga õhukeste isolatsioonikihtide juures. Konstruktsiooni saab kergesti korralikult tihedaks. Tänu Kingspan Therma isolatsioonimaterjalide tasasusele ja heale vormipüsivusele on aluskatte ja Kingspan Therma isolatsioonimaterjali vaheline tuulutusvahe nõue vaid 50 mm tavaliselt nõutava 100 mm asemel.

Kingspan Therma isolatsioonimaterjalide paigaldamine on lihtne, tõhus ja eksimisvõimalus on väga väike. Sõltuvalt konstruktsioonist lõigatakse isolatsiooniplaadid paigaldusjuhendite järgi õigesse mõõtu ja kinnitatakse polüuretaanvahu abil pööninguvahelae konstruktsioonide külge. Ka isolatsiooniplaatide vahele jäävad punnsulused kinnitatakse alati polüuretaanvahuga.

Kingspan Therma detailikogust saate alla laadida katuste ja pööninguvahelagede ehitusjoonised.